na PC pre Mobil

Pomocí Far Manager můžete provádět velmi zásadní úpravy ve vašem firmwaru, popř. jej celý přehrát. Pouze pro zkušené uživatele.

Návod na Far Manager zde .

Download
S programem k700i Webcam můžete použít váš mobilní telefon jako webkameru. Program vždy pomocí telefonu vyfotí snímek a okamžitě ho odešle na váš FTP server. Foto můžete nechat poslat také jako Html soubor. V tomto Html souboru poté můžete sledovat čas snímků a následých odesílání. Pro spojení s programem můžete použít infraport, bluetooth, nebo datakabel. Nová verze je již v češtině. Podpora K750i a D750i

Download
ThemesCreator-v3.15.exe, (5.24MB)
Program na vytvaranie tem do moilu na SE je to jeden z najjednoduchšich aplikacii na na vytvaranie tem
tvc.exe, (5.12MB)
Total Video Converter - velmi mohutně program, která umožňuje konvertuje jakékoliv videofajly ve formátech 3gp (rozměr mobilní telefonů i naladonnikov), mp4, psp, iPod, swf, flv, DVD, VCD.
Total Video Converter pomáhá čtení i proigryvanie velkého množství stavu i audiónu rozměr (3gp, mp4, psp, iPod, swf, flv, DVD, VCD, mp3, ac3, ogg, wav, aac...), a také konvertiruet jich v oblíbených video/audio formátech i formátech mobilních telefonů i naladonnikov. Prisutstvuet možnost izvlečenija audión z videotrekov i zachování v mp3, ac3, ogg, wav, aac.
Podderživajutsja stavu normách DVD/SVCD/VCD, je vestavěný pleer k nahlédnutí i poslech. Total Video Converter imeem vestavěný silný algoritmus reforma média - souborů díky kterému lze konvertují jich s velmi vysokou rychlostí.
Total Video Converter pozná více než 40 stavu i audiónu rozměr i pomáhá konvertorování mezi více než 30 formátu.
sjboy_emulator_setup.exe, (1.02MB)
Emulator java- (pre nechapavich je to emulator čo dokaže že možte hrať javahry na PC)takže ak si stiahnete java hru tak ju možte pred tym než ju date do mobilu otestovať
 
TOPlist Optimalizované pre Získajte Firefox! a Opera v iných prehliadačoch môže dôjsť k zlému zobrazeniu stránky.