Tipy / Triky(navody)

Jak nahrať java hry do mobilu(readmore)

Návody

Jak nahrát java hry do mobilu

Pro mobily Sony ericsson, napsáni ze zkušenostmi z mobilů SE J300i a K610i.
1)Pokud váš mobil podporuje fci. mass storage, připojte ho a zvolte Přenos souborů, aby se vám zobrazil jako externí disk.
Nyní se potřebujete dostat do složky Other (ostatní). Umístění této složky se liší v závislosti na modelu, může být např ve složce Media files. Do této složky zkopírujte soubor. jar .:Co dělat, když nemá hra koncovku .jar? Jedním z řešení, je zkusti přepsat koncovku na .jar (ne vždy jde o správné řešení, vyzkoušejte u všech souborů až na konec). Pokud má hra koncovku .sis, pravděpodobně půjde pouze na mobilech s operačním systémem Symbian. Pokud má hra koncovku .rar nebo .zip, otevřete jí v archivovacím programu (např. WinRAR). Pokud je zde soubor s koncovkou .jar, rozbalte ho a hra je na světě. Pokud je zde spousta souborů (např. složka META-INF, soubory .class,...) přejmenujte celý souboru z .rar (popřípadě .zip) na .jar a je to:.
Poté odpojte mobil a otevřete složku Other (Ostatní). U souboru, který jste si nahráli budete mít nad funkčním tlačítkem možnost Instalovat. Proveďte instalaci do složky Hry nebo Aplikace a můžete hru (nebo aplikaci) spustit.

2)Další možností je nahrát soubor přes My phone explorer (dále jen MPE) - Download ze stránek výrobce.
Máte 3 možnosti: Připojíte mobil, spustíte MPE a zvolíte připojit (ujistě se, že máte program správně nastaven). Otevřete Správce souborů a nahrajete soubor .jar do složky Ostatní. Dále opakujete postup z bodu 1.
Můžete také využít ikonku Přenést Java aplikaci (symbol kávy), která se nachází v horní liště okna ve Správci souborů. V tomto případě se vám hra rovnou nainstaluje, zvolíte pouze umístění v Hrách nebo Aplikacích.
Pokud máte připojený mobil k PC, zapnutý MPE, kliknětě na soubor pravým tlačítkem. Měla by zde být možnost Přenést do mobilu. Hra se opět rovnou nainstaluje.

Žádné komentáře
 
TOPlist Optimalizované pre Získajte Firefox! a Opera v iných prehliadačoch môže dôjsť k zlému zobrazeniu stránky.